Konferenca e IV Nderkombetare ” Problemet dhe sfidat e transformimit te shoqerise shqiptare drejt standarteve te Bashkimit Evropian “

Konferenca e IV Nderkombetare ” Problemet dhe sfidat e transformimit te shoqerise shqiptare drejt standarteve te Bashkimit Evropian “

Konferenca e IV Nderkombetare " Problemet dhe sfidat e transformimit te shoqerise shqiptare drejt standarteve te Bashkimit Evropian "

Gepostet von Kolegji Universitar Qiriazi am Freitag, 22. Dezember 2017

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *