Qendra DIMAK zhvilloi nje seminar informues mbi politikat dhe mudesite per punesimin sezonal ne Gjermani.

Qendra DIMAK zhvilloi nje seminar informues mbi politikat dhe mudesite per punesimin sezonal ne Gjermani.

Ne kete seminar u fol me detaje per kriteret dhe fushat e punesimit sezonal, si dhe ndihma qe do t’u jepet studenteve te cilet deshirojne te aplikojne ne kete projekt.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *