Studentët e Teknologjisë Ushqimore viti i parë dhe i dytë vizituan fabrikën Coca Cola shpk.

Studentët e Teknologjisë Ushqimore viti i parë dhe i dytë vizituan fabrikën Coca Cola shpk.

Ata panë nga afër të gjithë linjen e prodhinit dhe disa nga analizat kyresore që bënin në laborator për të siguruar cilësi dhe sigurinë ushqimore të produkteve që ata prodhonin dhe shpërndarjen e tyre.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *