Takim i studentëve të Universitetit Qiriazi me gazetarin dhe shkrimtarin Enkel Demi (Tom Kuka) mbi romanin e tij “Gurët e vetmisë”.

Takim i studentëve të Universitetit Qiriazi me gazetarin dhe shkrimtarin Enkel Demi (Tom Kuka) mbi romanin e tij “Gurët e vetmisë”.

U diskutua mbi llojin e letërsisë që autori lëvron dhe frymezimin e tij. Mbi mitet dhe legjendat të cilat ai është referuar si dhe u bënë pyetje të shumta nga studentët. Ky aktivitet është në vrazhdën e takimeve të cilat i organizon Klubi Letrar Qiriazi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *