Diplomimi i Studenteve te Programit te Studimit Profesional 2-vjecar ne “Hoteleri-Turizem”

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Studentet e Programit te Studimit Profesional 2-vjecar ne "Hoteleri-Turizem", mbyllen me sukses diplomimin, rrugetimin e tyre ne specializimin dhe zhvillimin e njohurive ne fushen e hotelerise. Krenar per ju dhe shume suskese ne vijim! [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type="image_grid" images="14085,14084,14083,14082,14081"][/vc_column][/vc_row]

Start

End

Studentet e Programit te Studimit Profesional 2-vjecar ne “Hoteleri-Turizem”, mbyllen me sukses diplomimin, rrugetimin e tyre ne specializimin dhe zhvillimin e njohurive ne fushen e hotelerise.
Krenar per ju dhe shume suskese ne vijim!

MORE DETAIL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *