Filluan Aplikimet për Raundin 3

Filluan Aplikimet për Raundin 3

Të dashur Maturantë dhe Aplikantë
Raundi i Tretë i Aplikimeve për Universitet, është nga data 12 Tetor – 14 Tetor 2020.
Kolegji Universitar Qiriazi ofron tarifa konkuruese për Maturantët, deri në 20% zbritje.
BËJ ZGJEDHJEN E DUHUR
APLIKO TANI !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *