Filluan Regjistrimet për Raundin 2 pranë Kolegjit Universitar Qiriazi për vitin akademik 2020-2021

Filluan Regjistrimet për Raundin 2 pranë Kolegjit Universitar Qiriazi për vitin akademik 2020-2021

📢 Filluan Regjistrimet për Raundin 2
▶️ Çdo kandidat duhet të paraqitet në sekretarinë mësimore të fakultetit përkatës për të kryer regjistrimin në një nga programet e studimit ku është shpallur fitues.
✅ Regjistrimet për fituesit e raundit të dytë fillojnë prej datës 30 shtator – 9 tetor 2020.
✅ Procesi i regjistrimit është i ndarë në 5 faza 48-orëshe.
Kolegji Universitar “Qiriazi” me nje eksperience 14 -vjeçare në arsimin e lartë shqiptar ofron:
✅ Për maturantët me rezultate të larta ofrohen “Bursa studimi”.
✅ Mundësi punësimi brenda dhe jashte vendit.
✅ Tarifat me konkuruese ne treg deri ne 20% zbritje nga viti kaluar.
✅ Staf akademik të kalifikuar, me grada dhe tituj shkencor.
 Për më tepër informacion, na kontaktoni:
📲 Tel: +355 67 200 08 74

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *