Leksion i hapur – Ndikimi i Covid – 19 në industrinë e hoteleri turizmit dhe strategjitë e rimëkëmbjes – 6 Prill 2021

Leksion i hapur – Ndikimi i Covid – 19 në industrinë e hoteleri turizmit dhe strategjitë e rimëkëmbjes – 6 Prill 2021

Në kuadër të marrëveshjes së bashkëpunimit midis Kolegjit Universitar “Qiriazi” dhe Western Caspian University, Azerbaixhan, në datën 6 prill 2021, ora 11.00 zhvillohet leksioni i hapur “Ndikimi i Covid – 19 në industrinë e Hoteleri Turizmit dhe strategjitë e rimëkëmbjes”, me Profesorin e Departamentit të Menaxhimit dhe Turizmit të Fakultetit të Ekonomisë, Universiteti Western Caspian University, Azerbaixhan, Hamid Alizade”.

Linku për regjistrimin dhe pjesëmarrjen në këtë leksion është:

Time: Apr 6, 2021 11:00 AM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna

https://us04web.zoom.us/j/77320387849? pwd=NWVrMEZVcXViaDdsZDQxQ2ZMd1FaQT09

Meeting ID: 773 2038 7849

Passcode: hdjHv4

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *