Njoftim për Maturantët, që kanë aplikuar në Kolegjin Universitar “Qiriazi” në Raundin e Dytë.

Të dashur maturantë që keni aplikuar në Kolegjin Universitar “Qiriazi”!
Ne Ju falenderojmë, për besimin që transmetoni për ne, nëpërmjet aplikimit tuaj.
Sipas afateve ligjore ne kemi publikuar listat e plota paraprake të renditjes së maturantve fitues, për të gjitha Programet e KUQ.
Regjistrimet për Raundin e Dytë do të kryhen nga data 30 Shtator deri më datën 9 Tetor, 2021 në ambjentet e KUQ, pranë sekretarisë.
Të dashur aplikantë fitues!
Jeni të mirëpritur në Kolegjin Universitar “Qiriazi”, për t’u regjistruar në Programet e Studimit që ju keni aplikuar.
Ju rikujtojmë se dokumentet e nevojshme për regjistrim janë:

•  Kopje e noterizuar e diplomës së shkollës së mesme
  •  Fotokpje e kartës së identitetit
  •  2 fotografi
  •  Mandat pagese e taksës për regjistrim
  • Mandat pagese e tarifës
  • Për të aksesuar listat fituese klikoni te linku: (Renditja Raundi II -Listat e Aplikantve (1)).
    Ju urojmë suksese!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *